Cazul Cristi

Despre cazul lui Cristi băiețelul de 5 ani din Timisoara am aflat că acesta suferă de  paralizie cerebrala și face zilnic terapii de recuperare. Este un caz prezent în Asociația Dalia pe care l-am ajutat cu achitarea acestor terapii și în trecut dar și cu achitarea costului operației. Cristi are nevoie de aceste terapii timp de mulți ani de acum înainte, iar costurile lunare sunt de 2240 lei/luna. Face kinetoterapie , stimulare psihologică, logopedie și terapie muzicală.

Din donațiile membrilor asociației am reușit să răspundem și acestei solictitări și să îl ajutăm pe Cristi în continuare. Vă mulțumim tuturor! Documentele justificative ale cazului dar și factura se găsesc în grupul Asociația Dalia.